Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Moje miejsce...

W dniach 16-18 listopada w naszej szkole zorganizowane zostały już po raz X. Ogólnopolskie Warsztaty Artystyczne „Multimedia w sztuce”.

 

W tegorocznej edycji wzięło udział 18 szkół plastycznych z całej Polski: Bielsko-Biała, Bydgoszcz, Częstochowa, Kielce, Kraków, Krosno, Lublin, Łódź, Nowy Wiśnicz, Opole, Płock, Radom, Poznań, Szczecin, Tarnów, Warszawa, Zduńska Wola i Katowice. Warsztaty poświęcone były w szczególności pracy w programach do obróbki filmu daVinci oraz programowi 3d Studio. Dziesiąte spotkanie w ramach warsztatów było okazją do podsumowań których dokonał reż. Ireneusz Kaznocha, przedstawiając najciekawsze realizacje uczniowskie z poprzednich edycji, było także okazją do spotkań z byłymi uczestnikami warsztatów obecnie studentami wydziału animacji PWSTiTv, absolwentkami naszej szkoły Justyną Pazdan i Michaliną Musialik. Na zakończenie warsztatów każda szkoła zaprezentowała przygotowaną animację do tematu „Moje miejsce”. Twórcy animacji mieli możliwość na forum porozmawiać z jurorami na temat swojej pracy. Jak zawsze na zakończenie jury wybrało 3 najciekawsze animacje, których autorzy otrzymali nagrody, przyznano również nagrodę publiczności.
W tym roku:
1 wyróżnienie otrzymali uczniowie z LP w Zduńskiej Woli Karolina Kaszubska i Mateusz Wagan
2 wyróżnienie otrzymała uczennica ZSP w Katowicach Magdalena Botor
3 wyróżnienie otrzymali uczniowie z LP w Szczecinie Oskar Rekowski i Bogusz Żelech
Nagrodę publiczności otrzymała uczennica ZSP w Katowicach Magdalena Botor
Jak co roku warsztaty spełniły oczekiwania uczestników, którzy z niecierpliwością oczekują kolejnej edycji.