Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Gold EXPO 2016

Nasza szkoła po raz pierwszy uczestniczyła w Ogólnopolskim Konkursie Złoto i Srebro
w Rzemiośle na Gold EXPO 2016 w Warszawie.

bb.jpg

Karolina Urbańska otrzymała wyróżnienie za zestaw brosz zatytułowany Skarb Ziemi Sląskiej, Miłosz Bukowski został wyróżniony za zestaw biżuterii 2 pierścionki i brosza. W konkursie uczestniczyli: Weronika Eszyk, Julia Wolny, Anna Żyła, Justyna Kowalska, Patryk Sipiora, Małgosia Pasek, Dawid Przybyła. Na targach nasza szkoła zaprezentowała prace dyplomowe i semestralne oraz fotogramy wykonane przez naszą absolwentkę Katarzynę Kornas, promujące biżuterię zrealizowaną w szkolnej pracowni pod opieką nauczycieli prowadzących zajęcia na specjalizacji Złotnictwo.