Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Z wielką przyjemnością pragniemy poinformować, że w XV Ogólnopolskim Biennale Rysunku i Malarstwa Bielsko-Biała styczeń 2022  uczniowie naszej szkoły wywalczyli nagrody i wyróżnienia.
W kategorii Rysunek 3 nagrodę zdobyła Julia Białek za pracę Postać siedząca. Kwalifikacje do wystawy w tej samej kategorii uzyskali ponadto: Julia Figołuszka, Postać siedząca 1, Postać siedząca 2 orazGeorgina Urbanek, Postać siedząca.

W kategorii Malarstwo jury wyróżniło:
Paulinę Lisnikowską za Kompozycję błękitną, Aleksandrę Sornek za Pokój i Jakuba Powęzkę za Śnienie.
Na wystawie malarstwa będzie można również oglądać prace Zuzanny Jarczewskiej Poszukiwanie anioła oraz dyptyk Jakuba Krzyszpina Kot.
Serdecznie dziękujemy za zaangażowanie, trud włożony w przygotowania do przeglądu i gratulujemy wyników laureatom oraz ich opiekunom artystycznym wśród, których znaleźli się: mgr Halina Tymusz, mgr Andrzej Makowski, dr Piotr Kossakowski.