Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dnia 25 czerwca 2021 r. odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2020/2021. Jak każde zakończenie, również i to, było sposobnością do przekazania podziękowań, złożenia gratulacji i życzeń. Dzień rozpoczął się dziękczynną mszą świętą.

INT zakonczenie 21 001

INT zakonczenie 21 002

Podczas uroczystości, która odbyła w auli w otoczeniu prac tegorocznych dyplomantów, Dyrekcja podsumowała kolejny rok nauki i pracy. Zostały wręczone świadectwa z wyróżnieniem, między innymi trzem uczennicom, które uzyskały najwyższe wyniki w szkole. Do tego zacnego grona należą: Natalia Kaftan, Amelia Sułkowska, Emilia Wyra.

INT zakonczenie 21 003

 

INT zakonczenie 21 006

INT zakonczenie 21 004

INT zakonczenie 21 005

INT zakonczenie 21 007

INT zakonczenie 21 008

INT zakonczenie 21 009

INT zakonczenie 21 016

Prócz momentów radosnych, były również te bardziej refleksyjne, ponieważ rozstajemy się z kilkorgiem wieloletnich Nauczycieli naszej szkoły. Był to moment, w którym niejednemu łezka zakręciła się w oku, gdyż są to cudowni ludzie, wspaniali pedagodzy, których cząstka na zawsze pozostanie w murach naszej szkoły. Mimo, że ogarnia nas smutek, możemy w tej sytuacji jedynie wyrazić wdzięczność, że spotkaliśmy ich na swojej drodze. 

INT zakonczenie 21 011

INT zakonczenie 21 012

INT zakonczenie 21 013

INT zakonczenie 21 014

INT zakonczenie 21 015

Klamrą zamykającą tegoroczną uroczystość był wykład dra Jacka Kurka pt.: Powrót do Macondo. Dzięki słowom, obrazom i dźwiękom nie ruszając się z miejsc odbyliśmy pierwszą wakacyjna podróż. Tę dalszą - bo aż do Ameryki Południowej oraz bliższą, na Nikiszowiec, tropem twórców Grupy Janowskiej. Przedstawiony wykład dowiódł, że niezapomniane, dalekie lub bliskie, ale przede wszystkim twórcze podróże nie wymagają dużych nakładów finansowych. Mogą być naszym udziałem za sprawą odrobiny chęci i bezkresnego oceanu wyobraźni.

INT zakonczenie 21 017

INT zakonczenie 21 018

       W imieniu Dyrekcji, korzystając z dobrodziejstw Internetu, raz jeszcze dziękujemy naszym Uczniom za dostarczanie artystycznych wrażeń, za okres efektywnej nauki. Gratulujemy wszystkich sukcesów i życzymy kolejnych twórczych wyzwań zwieńczonych powodzeniem.

Słowa wdzięczności, kierujemy w stronę Nauczycieli za całoroczny trud, sprawne i kreatywne mierzenie się ze specyficznymi warunkami nauczania, jakie narzuciła pandemia, za motywowanie swoich podopiecznych i wskazywanie źródeł inspiracji.

Serdecznie dziękujemy Rodzicom za cenne uwagi, wspieranie swoich pociech oraz zaangażowanie w życie szkoły, w tym trudnym pod wieloma względami czasie.

IMG 20210411 WA0001

Życzymy spokojnych, słonecznych i inspirujących wakacji.

Ciekawi jesteśmy, jakie podróże i przygody czekają na Was - Drodzy Uczniowie - podczas tegorocznego letniego wypoczynku.

0fd1b445 1afc 4e2e 9b19 0c63a35f333a

5e6a3b9d 8cb3 480e b8f9 23ce1cf042c0

Mamy nadzieję, że nam o nich opowiecie.

Do zobaczenia w nowym roku szkolnym.