Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Drodzy Kandydaci,

zgodnie z harmonogramem, dnia 7 lipca br, czyli dzisiaj, ogłaszamy listy kandydatów przyjętych do klasy 1-szej PLSP w Katowicach i kandydatów nieprzyjętych.

Przypominamy, że osoby, które znajdują się na liście przyjętych zobligowane są do dopełnienia ostatniego punktu procesu rekrutacji, a mianowice dostarczenia w dniach od 9 lipca do 16 lipca 2021 r.

ORYGINAŁU Zaświadczenia o wyniku egzaminu ósmoklasisty (oraz dokumentacji medycznej przekazanej przez pielęgniarkę ze szkoły podstawowej, jeżeli wcześniej nie była złożona). 

Niezłożenie w terminie wymaganych dokumentów będzie uznane za rezygnację kandydata z postępowania rekrutacyjno-kwalifikacyjnego.

Jednocześnie informujemy, że dnia 31 sierpnia br, o godzinie 18:00 odbędze się obowiązkowe spotkanie z rodzicami uczniów klas pierwszych.

Prosimy o śledzenie aktualności na naszej stronie internetowej, gdyż w ten sposób w najbliższym czasie przekażemy informacje o udostępnieniu wykazu podręczników na rok szkolny 2021/2022.

pdf iconLista kandydatów przyjętych do klasy 1-szej PLSP na rok szkolny 2021/2022

pdf iconLista kandydatów nieprzyjętych.