Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Miło nam poinformować, że inicjatywa pięciorga uczniów Naszej Szkoły – projekt literackiej gry karcianej RAJER, zgłoszona do programu wydawnictwa Nowa Era „Projektanci Edukacji” została nagrodzona grantem na realizację pomysłu, a także zakwalifikowała się do drugiego etapu konkursu.


 Rajer Logo plus logotyp 1

Jest się z czego cieszyć, ponieważ o granty rywalizowało 457 projektów.

Przypomnijmy, że celem zespołu (Karolina Podyma, Julia Tomczyk, Wiktor Selega, Jakub Ruciński i Jakub Powęzka) jest stworzenie karcianki, która połączy przyjemne z pożytecznym. Z jednej strony będzie świetną, angażującą rozrywką, z drugiej – pozwoli przyswoić sobie najważniejsze postacie i arcydzieła polskiej kultury.

W ramach prac powstanie 138 unikatowych kart, które będą nawiązywać do 6 epok literackich.

W tym momencie grupa pod opieką Michała Łukowicza bierze udział w drugim etapie konkursu, którego wyniki poznamy 13 maja 2021 roku.

Tutaj można zapoznać się ze szczegółami projektu Naszych Uczniów: https://projektanciedukacji.pl/projekt?id=13706

Więcej informacji o konkursie pod adresem: https://projektanciedukacji.pl/konkurs/aktualnosci/konkurs-projektanci-edukacji-na-polmetku-poznajcie-zwyciezcow-1-etapu