Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
6 października br. na terenie Muzeum "Górnośląski Park Etnograficzny" dzieci, młodzież i dorośli kolejny już raz oddawali się twórczej pasji. 
Piękna pogoda, kolorowa jesienna aura i klimat skansenu sprzyjały frekwencji i artystycznym działaniom. Obrazy powstające w czasie tegorocznego pleneru „Sielskie klimaty” inspirowane były malarstwem Józefa Pankiewicza” – patrona naszej szkoły, która w tym roku obchodzi swoje 75-lecie. Efekty pracy uczestników wkrótce będzie można podziwiać na wystawie poplenerowej, a już teraz zapraszamy do obejrzenia, dostępnej w naszej e-galerii, fotorelacji z wydarzenia.
Organizatorzy wydarzenia - Chorzowskie Centrum Kultury, Muzeum „Górnośląski Park Etnograficzny w Chorzowie”, Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych im. Józefa Pankiewicza w Katowicach - serdecznie dziękują Uczestnikom i Opiekunom za tak liczny udział w tegorocznym pikniku malarskim.