Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Drodzy Kandydaci do Państwowego Liceum Sztuk Plastycznych w Katowicach,

zapraszamy Was do udziału w bezpłatnym kursie artystycznym przygotowującym do części praktycznej egzaminu wstępnego do naszego liceum.

Pierwsze zajęcia odbędą się 12 października 2022 r. o godzinie 16:15 i będą to zajęcia z RYSUNKU.

Następne spotkania będą realizowane w kolejne środy w godzinach od 16:15 do 17:45 i będą obejmowały również malarstwo i kompozycję.

Co należy przygotować i przynieść na poszczególne zajęcia?

  • rysunek: podkładkę tekturową formatu A3, blok techniczny format A3, ołówki grafitowe (4B, 5B, 6B, 7B, 8B), gumkę oraz klamerki do papieru;
  • malarstwo: podkładkę tekturową formatu A3, blok techniczny formatu A3, farby plakatowe lub akrylowe, pędzle, paletę, taśmę klejącą i naczynie na wodę;
  • kompozycja: bloki rysunkowy i techniczny (formaty: A3 i A4), nożyczki, klej zwykły.

Chętnych prosimy o zgłoszenia mailowe Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (temat wiadomości: Kurs przygotowawczy 2022/2023) lub bezpośrednio na pierwszych zajęciach.

Udział w zajęciach jest dobrowolny, w razie ograniczeń dotyczących ilości uczestników, uzależniony od kolejność zgłoszeń.

Zastrzegamy sobie możliwość odwołania zajęć
O ewentualnych zmianach będziemy informowali na bieżąco, dlatego prosimy o śledzenie aktualności na naszej stronie.

Serdecznie zapraszamy!