Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Uczestników (wpisanych na listę) Artystycznego kursu przygotowawczego zapraszamy dnia 20 października 2021 r. o godzinie 16:15 na zajęcia z zakresu KOMPOZYCJA. Prosimy o przyniesienie własnych materiałów i narzędzi takich jak: papier, nożyczki, klej, ołówki, czarny marker, linijka, taśma klejąca. Do dnia 18 października 2021 r. do godziny 13:00 prosimy o potwierdzenie udziału w najbliższych zajęciach wysyłając mail na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Ilość miejsc jest ograniczona, a lista tworzona jest zgodnie z kolejnością zgłoszeń.

Z wagi na coraz większe zainteresowanie Artystycznym Kursem Przygotowawczym, osoby, które zadeklarują we wskazanych ramach czasowych udział w zajęciach 13.10. (wysyłając mail na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.), a otrzymają informację, że z powodu przekroczenia limitu miejsc nie mogą w nich uczestniczyć, mają pierwszeństwo udziału w zajęciach kolejnych (o ile potwierdzą taką chęć).

W związku z obowiązującymi obostrzeniami wynikającymi z sytuacji epidemicznej w kraju,

a związanymi z przeciwdziałaniem rozszerzaniu się epidemii wirusa Sars-CoV-2 zajęcia odbędą się

w ścisłym reżimie sanitarnym - dezynfekcja, dystans, maseczka.

Przypominamy, że w zajęciach może wziąć udział tylko osoba zdrowa, która nie jest objęta kwarantanną, ani izolacją w warunkach domowych,

która nie miała styczności z osobami, które wróciły z zagranicy,

odbywają kwarantannę lub izolację w warunkach domowych.

Informujemy jednocześnie, iż na teren szkoły wpuszczeni będą jedynie uczestnicy,

a każdy z nich zobowiązany jest przekazać prowadzącemu w dniu zajęć podpisane przez Rodzica/Opiekuna Oświadczenie.