Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Wystawa biżuterii podczas GoldExpo 2022 w Warszawie - DYPLOMY 2020-2021

W dniach 29.09-01.10.2022 r. odbyła się kolejna edycja targów GoldExpo w Warszawie. Po długiej przerwie spowodowanej pandemią mieliśmy zaszczyt zaprezentować prace dyplomowe naszych uczniów, zrealizowane w latach 2020-2022. Podczas Targów zaprezentowaliśmy po raz pierwszy kolekcję biżuterii Alicji Kani i Zuzanny Sichmy - ubegłorocznych maturzystek, promując ich samodzielnie zrealizowane projekty. Nasze stoisko cieszyło się dużym zainteresowaniem. Podczas wystawy nawiązaliśmy ciekawe relacje, które mamy nadzieję, będą procentować w przyszłości. Prace naszych uczniów zostały uwiecznione na zdjęciach wykonanych podczas sesji fotograficznej, która odbyła się w ramach konkursu pn.:"Biżuteria w fotografii". Zdjęcia były realizowane przez uczniów szkoły fotograficznej z Warszawy. Rezultaty naszej współpracy będziemy mogli zobaczyć po ogłoszeniu wyników rywalizacji. Bardzo dziękujemy naszym Absolwentkom Alicji Kani i Zuzannie Sichmie za zaangażowanie oraz pomoc przy realizacji i montażu ekspozycji w Warszawie; Nauczycielom i Uczniom specjalizacji jubilerstwo za przygotowanie biżuterii do wystawy oraz Pani Ewie Buczek za odpowiednie zabezpieczenie precjozów, aby w nienaruszonym stanie przetrwały transport.

 GoldExpo2022

Po więcej zdjęć zapraswzamy tutaj:

galeria (plastyk.katowice.pl)